Спікери

Руслан Фуртас
Investment Director Horizon Capital
Олена Гапич
Corporate HR-director Intecracy Group, Intecracy Polska
Професійну діяльність в області управління персоналом і управління організацією Олена розпочала у 1995 року. Співпрацювала з Верховною Радою України (Програма «Помічник народного депутата» спільно з Former USA Parlamenteries Association). Олена має відмінну багаторічну практику в галузі управління персоналом, побудови системи оцінки, винагороди, кар'єри і навчання, управління ефективністю персоналу; десятки публікацій у фахових та бізнес-виданнях. Постійний експерт з ринку праці та управління персоналом в передачі Акцент на Першому Діловому каналі - з 2007 по н.вр. більше 30 виходів в ефір. Експерт і член експертної Ради журналів Компаньон, Статус, Ринок праці, Управління персоналом, Навчання персоналу, HR-менеджер і інших.
Олексій Арістов
Директор департаменту корпоративних фінансів, Deloitte
Олексій – керівник універсальної групи з обслуговування підприємств у сфері високих технологій, телекомунікації та медіа в Україні. Досвід Олексія – понад 10 років, а після кількох років аудиторської діяльності останні 8 він спеціалізується на підтримці операцій M&A, реструктуризації боргу і транскордонних інвестицій в Україні та СНД. Олексій має значний досвід співпраці з підприємствами багатьох галузей – від сектору технологій та фінансових послуг до сільського господарства.
Михайло Сорокін
к.е.н., професор фінансів МІБ-Україна, бізнес-консультант, директор Центра розвитку фінансового менеджменту МІБ
Директор Центру фінансового менеджменту Міжнародного Інституту Бізнесу. Запрошений професор на програмах МВА університету New Brunswick. Практикуючий консультант Київенерго, SwedBank.
Вікторія Келяр
Senior Account Manager & International Legal Practice at SBT Systems Ukraine
Вікторія отримала ступінь в області права в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», і має більше 4 років професійного досвіду. В даний час Вікторія надає правову підтримку на високому рівні в сфері інформаційних технологій. Також Вікторія є членом робочої групи Асоціації «ІТ України». Серед клієнтів - провідні компанії IT: Luxoft, Global logic, Infopulse, Lohika, Wargaming та інші.
Олександр Борняков
CEO at VertaMedia
Вищу освіту отримав у Київському національному авіаційному університеті за спеціальністю «Маркетинг», в 2007-2009 рр. продовжив навчання у Канадському Університеті Нью-Брансвік. У 2007 році створив IT-компанію SoftTechnics, яка займалася веб-розробкою, розробкою мобільних додатків і створенням ігор. Після покупки SoftTechnics чиказькою компанією Intersog, зайняв позицію керуючого партнера. У 2008 став співзасновником компанії VertaMedia зі штаб-квартирою в Нью-Йорку і відділенням в Одесі, і вже в 2012 році компанія стала солідним гравцем на ринку інтернет-реклами. Співзасновник і партнер в компанії Cliсkky, керуючий партнер ангельського seed фонду WannaBiz. За свою кар'єру пройшов всі щаблі: від системного адміністратора до керівника власної IT-компанії.
Ольга Хаккінен
CFO, Provectus Inc
Перша вища освіта - політолог. З 2010 року є фінансовим директором міжнародної Компанії Provectus. З цього моменту і в IT-business. Компанія виросла з 25 чоловік до 270 на сьогоднішній день. На практиці зіткнулася з усіма підводними каменями зростання Компанії, Команди та усіма складнощами в процесі росту. Великий досвід в роботі з комунальними підприємствами, такими, як Привоз і Аеропорт «Одеса», а також в сфері ресторанного та розважального бізнесу.
Магдалена Патшик
Фінансовий директор, Cogniance LLC
Магдалена з Польщі. Вона приїхала в Україну у 2008 році в рамках її участі у міжнародному співтоваристві з PwC, і протягом наступних кількох років вона вела і розвивала команду з питань податкового менеджмент та бухгалтерських послуг PwC. Вона проводила консультації для багатьох топових міжнародних компаній, в тому числі з IT-сектора, зокрема, щодо поліпшення їх фінансових функцій, а також відповідності їх бухгалтерського і податкового обліку нормативним вимогам. У пошуках нових викликів і можливостей, в травні 2015 року Магдалена приєдналася до Cogniance, взявши на себе відповідальність за функції фінансів українського, а також інших офісів Європейського Cogniance (в Польщі, Німеччині, Данії та Великобританії)
Олександр Медовой
CEO, Altexsoft
Олександр Медовой працює у сфері розробки програмних продуктів із 2002 року. Перші кроки на своєму професійному шляху Олександр зробив у якості проектного менеджера, після чого він поступово почав створювати стартапи та заcновувати бізнеси. У 2007 році він започаткував власну компанію – AltexSoft, яка наразі є найкращим роботодавцем серед українських SMB IT-компаній. AltexSoft є бутіковою сервісною компанією, що забезпечує виключне сервісне обслуговування у рамках розробки програмного забезпечення, Data Science та ІТ консалтингу. Наразі компанія надає послуги клієнтам із 15 країн по всьому світові та вже реалізувала більш ніж 150 успішних проектів.
Костянтин Лежнін
Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group
У 1996 році закінчив Російську Економічну Академію імені Г. В. Плеханова. Кандидат економічних наук за спеціальністю «Фінанси і кредит» (2001 р.). З 2001 по 2007 рр. працював в PriceWaterhouse Coopers. C 2007 по 2009 рр. відповідав за роздрібний бізнес (ризик-менеджмент, операційний і проектна діяльність) в Альфа-банку (Росія). З 2009 року - заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group по операційній діяльності. З 2011 року - ЗПП з питань роздрібного бізнесу.
Віктор Валєєв
Директор Асоціації "ІТ України"
Віктор Валєєв з відзнакою закінчив факультет прикладної математики НТУУ "КПІ". На громадській ниві працює з 2008 року: на посаді позаштатного радника президента Українського національного комітету міжнародної торгової палати. У 2010 році призначений віце-президентом міжнародної торгової палати, а в 2012 р - першим віце-президентом і керівником апарату. Був членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Радник Міністра освіти та науки України (2014).
Назарій Жовтанецький
Фінансовий директор, N-IX
Заснована у 2002 р. компанія N-iX фокусується на створенні девелопмент центрів в Україні для іноземних софтверних компаній та стартапів. Назарій Жовтанецький очолює відділ фінансів компанії з 2011 року. Назарій здобув диплом з управлінського обліку СІМА та проходив стажування в регіональній штаб-квартирі компанії Kraft Foods у Швейцарії.
Любомир Остапів
CFO, Stanfy
Розпочав свою професійну кар’єру у 2005 році повернувшись в Україну після однорічної програми робочого стажування в США. Зараз Любомир є фінансовим директором компанії Stanfy, що займається розробкою мобільного програмного забезпечення для iPhone/iPad/Android. Паралельно працює в холдингу Internet Investment Group (Coppertino, Softorino, SupportYourApp).